Hakkımızda

 

Liya Farma Ecza Deposu 45 yıllık büyük sektör tecrübesiyle, Türkiye’de faaliyet gösteren 70’e yakın Uluslararası İlaç Firmaları ve İthalatçı Firmaların ilaçlarının satış ve dağıtımını yapan şirkettir. Şirket bünyesinde başta Eczacılar olmak kaydıyla profesyonel bir kadroya sahiptir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan faaliyetlerini yürütecek lisansa sahip ve düzenli aralıklarla bakanlık yetkilileri tarafından denetlenen bir ecza deposudur. Geniş yelpazede ürün çeşitliliğiyle ve dünyanın dört bir tarafında iş hacmine sahip olan firmamız, Türkiye’deki rekabetçi fiyatlarıyla pazarda kendine haklı bir yer edinmiştir.

Misyonu: Liya Farma çalışanlarıyla birlikte, müşteri memnuniyetini sağlayarak evrensel kalitede hizmetler sunar.

Vizyon: Geleceğimizi iyi planlamak, ürün ve hizmet çeşitliliğimizi artırmak, faaliyet alanımızı genişletmek ve paydaşlarımız tarafından sektörde tercih edilen seçkin bir firma olmaktır.

Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız
vardığınız yerin önemi yoktur…

Peter F.Drucker

                                                                                      Önceliklerimiz

Liya Farma Ecza Deposu’nun öncelikli hedefi, yüksek kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Talep edilen ürünlerin zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek suretiyle sektörde güvenilirliğimizi kalıcı kılmak ve uluslararası pazarda en çok tercih edilen ecza deposu olmak önceliklerimiz arasındadır. Ayrıca, nakliyede soğuk zincire son derece dikkat edilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek onlara çözüm ortağı olarak hizmet vermek, mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi karşılıklı iyi niyet çerçevesinde geliştirmek, sipariş aşaması ve sonrasında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, küresel sektördeki gelişme ve yenilikleri yakından takip etmek, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz arasında sağlam bir köprü oluşturmak, en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla verme konusunda kararlı ve sürdürülebilir bir politika izlemek önceliklerimiz arasında yer alır.

                                                                                    Değerlerimiz

Dürüstlük: Yaptığımız işlerde, sahip olduğumuz sorumluluklarımızda, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı açık ve şeffaf olmayı ilke ediniriz.

Kalite: Yapmış olduğumuz işlerde, kalite en önemli amaçlarımızdan biridir.

Yenilikçilik: Sektördeki varlığımızı sürdürmenin, başarımızın ve gelişmemizin temelidir. Şirket olarak katma değer oluşturacak, farklılık yaratacak yenilik ve değişimin yaratıcısı ve uygulayıcısı olmayı hedefleriz.

Ekip Ruhu: İnsan sağlığı için hizmet sunduğumuzun sorumluluğunu ve bilincini taşıyacak nitelikte personel oluşturmak, bunların bir ekip ruhu içinde etkin ve verimli çalışmalarını sağlamak için motive ederiz.

Müşteri odaklı çalışmak: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak oluşturduğumuz stratejimizin parçasıdır.

Etik Çalışma: Her türlü tutum ve davranışımız ile ilgili kanunlar, etik değerler ve şirket içi prosedürlerin yön gösterici olacağının bilincindeyiz. Tüm faaliyetlerimizde ödün vermeden titizlikle uyarız.

Sürdürülebilirlik: Geleceğimizi, kurumsal bir şirket ideali ve temeli üzerine inşa etmeyi hedef olarak belirler ve gerçekleştirmek için çalışırız.